Skocz do zawartości
  • Witaj na BimmerTech.pl

    Cześć Pasjonacie! Miło Cię powitać na najlepszym forum BMW.

    Aby w pełni korzystać z forum wymagana jest Rejestracja.

     

Rozruszanie forum


BmwFun

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka porad ode Mnie dzieki którym może trochę forum się rozrusza:

1) w statystykach forum widzę że mamy 137 użytkowników. Pewnie jest taka opcja żeby wysłać masową korespondencję na e-maile użytkowników podane podczas rejestracji z ponownym zaproszeniem i zachęceniem do aktywnego uczestnictwa.

2) może warto dać też na stronie głównej forum informację/ogłoszenie wiem że w innych skryptach forum była taka opcja.. informację/ogłoszenie o tym że forum jest nowe, że szukamy osób do pomocy rozkręceniu forum itp. kiedyś fora tętniły życiem jak nie było FB i może dużo osób zaglądających myśli że forum jest stare, zapomniane i po prostu rezygnują z uczestnictwa

3) Niech każdy kto chce pomóc udostępni w swoich profilach na FB informacje z zaproszeniem i odnośnikiem do forum. Ja już to kilka dni temu zrobiłem. 

4) Na pewno znacie osoby które prowadzą jakieś grupy na FB, zawsze można się dogadać o jakąś reklamę z obu stron. Na forum można dodać w stopce albo na głównej współpracujemy z ... i w tym miejscu dodawać bannery reklamowe.

5) z rozwojem forum niech w życie wejdą wlepki reklamowe, wiele osób z różnych stron Polski, więc to również świetna forma reklamy.. w wlepce warto by było dorzucić adres www. forum bo sama nazwa nie zawsze wystarczy.

Jak by jeszcze coś przyszło mi do głowy to będę pisać.

Może ktoś z Was ma jeszcze jakieś pomysły? Czekamy, na pewno wszystkie z nich zostaną rozpatrzone 😉

Edytowane przez BmwFun
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, co przyszło mi do głowy..

Warto zastanowić się nad stworzeniem regulaminu forum. Regulamin powinien dotyczyć zasad ogólnych, pisania postów/tematów, wzoru prezentacji aut a z tym jest słabo niestety..

Każdy z użytkowników powinien stosować się do takiego regulaminu.

Ja osobiście wyznaje taką zasadę że może być nas mało ale niech będzie to zgrana ekipa. Lepiej żeby na forum był ład, skład i porządek jak ma być nas dużo i samowolka..

Edytowane przez BmwFun
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, BmwFun napisał:

Jeszcze jedno, co przyszło mi do głowy..

Warto zastanowić się nad stworzeniem regulaminu forum. Regulamin powinien dotyczyć zasad ogólnych, pisania postów/tematów, wzoru prezentacji aut a z tym jest słabo niestety..

Każdy z użytkowników powinien stosować się do takiego regulaminu.

Ja osobiście wyznaje taką zasadę że może być nas mało ale niech będzie to zgrana ekipa. Lepiej żeby na forum był ład, skład i porządek jak ma być nas dużo i samowolka..

Jeżeli jesteś w takich sprawach ogarnięty to może pomożesz napisać regulamin forum? Ja zabieram się od dawna i jakoś nie mogę go napisać 🙂 regulamin ogólny i polityki prywatności jest natomiast zasada panujących na forum nie ma 🙂  Fajnie jakby przed pisaniem jakichkolwiek postów najpierw użytkownicy zaczynali od powitalni 🙂

BMW E60 530d 218km + chip

Olej: Ravenol VST 5w40 + Archoil AR9200 v2

www.grafidea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wspólnymi siłami coś podziałać. Im więcej pomysłów tym lepiej, więc może warto stworzyć temat dostępny dla wszystkich i niech każdy wrzuci coś od siebie do regulaminu..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im szybciej regulamin powstanie i im szybciej będziemy się do niego stosować tym wg. Mnie lepiej. Później ciężko będzie to wszystko ogarnąć i przywrócić do zasad z regulaminu.. 

Edytowane przez BmwFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...