Skocz do zawartości
  • Witaj na BimmerTech.pl

    Cześć Pasjonacie! Miło Cię powitać na najlepszym forum BMW.

    Aby w pełni korzystać z forum wymagana jest Rejestracja.

     

Nowa funkcja - rejestracja i logowanie przez facebook i gmail, google


DracoBlue

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Cześć, od dzisiaj uruchomiłem możliwość rejestracji - logowania przez facebooka oraz gmail, google 🙂 

Jeżeli napotkacie jakiś problem proszę pisać.

  • Lubię to! 1

BMW E60 530d 218km + chip

Olej: Ravenol VST 5w40 + Archoil AR9200 v2

www.grafidea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DracoBlue zmienił(a) tytuł na Nowa funkcja - rejestracja i logowanie przez facebook i gmail, google
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam 

Nie chcę tworzyć nowego tematu więc podepnę się pod obecny..

W dniu dzisiejszym pojawił się spam na forum w postaci nowego użytkownika i kilku tematów utworzonych przez niego.. zareagowałem, tematy zostały usunięte i użytkownik został zablokowany 😉 chyba wszystko dobrze zrobiłem 😀 dotyczy użytkownika i tematów z umieszczonych screenów 🤔 

Czy forum posiada zabezpieczenia żeby tego typu akcji było jak najmniej? Wiem że można dodać na forum przy rejestracji dodatkowe kody zabezpieczające do przepisania przez każdego nowo rejestrującego się użytkownika, można dodać potwierdzenie rejestracji przez link aktywacyjny wysłany na e-mail a nawet jakieś dodatkowe pytania wymagane podczas rejestracji 😉 może to w jakimś chociaż stopniu trochę zablokuje tego typu wystąpienia

 

 

Screenshot_2023-02-19-08-23-54-711_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-02-19-08-30-09-067_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-02-19-08-30-13-327_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Cześć, tak forum posiada zabezpieczenia natomiast jak widać ten spamer miał siłę przebicia ponieważ zarejestrował się przez mail gmail. Pomyśle nad dodatkowym pytaniem zabezpieczającym. Naszybszym sposobem zablokowania takiego osobnika to przycisk "oznacz jako spamera" wtedy taki użytkownik zostaje zablokowany i jego posty również zostają usunięte 

  • Lubię to! 1

BMW E60 530d 218km + chip

Olej: Ravenol VST 5w40 + Archoil AR9200 v2

www.grafidea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DracoBlue napisał(a):

Pomyśle nad dodatkowym pytaniem zabezpieczającym. Naszybszym sposobem zablokowania takiego osobnika to przycisk "oznacz jako spamera" wtedy taki użytkownik zostaje zablokowany i jego posty również zostają usunięte 

Tak też właśnie zrobiłem 😉 out z tego typu użytkownikami o ile można to tak nazwać 😆

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Forum automatycznie zbiera statystyki dotyczące spamerów i coraz precyzyjnie ich blokuje. Wydaje mi się, że to pierwszy albo drugi spamer od istnienia forum. Dlatego jak będzie jakiś spamer trzeba oznaczyć go jako spamera, wtedy system zbiera te informacje i bardziej chroni przed spamerami.

  • Super 1

BMW E60 530d 218km + chip

Olej: Ravenol VST 5w40 + Archoil AR9200 v2

www.grafidea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DracoBlue napisał(a):

Forum automatycznie zbiera statystyki dotyczące spamerów i coraz precyzyjnie ich blokuje. Wydaje mi się, że to pierwszy albo drugi spamer od istnienia forum. Dlatego jak będzie jakiś spamer trzeba oznaczyć go jako spamera, wtedy system zbiera te informacje i bardziej chroni przed spamerami.

Dokładnie tak jak piszesz - to drugi taki delikwent na Naszym forum 😀 będziemy reagować i tępić tego typu konta 🤬

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...