Skocz do zawartości
  • Witaj na BimmerTech.pl

    Cześć Pasjonacie! Miło Cię powitać na najlepszym forum BMW.

    Aby w pełni korzystać z forum wymagana jest Rejestracja.

     

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


Kristoff_2000

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do użytkowników z silnikiem B47, którzy są po odbytej akcji serwisowej EGR 0011530600.

Czy po wymianie chłodniczki EGR i aktualizacji oprogramowania zmienia się coś w temacie regeneracji filtra cząstek stałych? Czy po tej aktualizacji nie będzie częstszych regeneracji tak jak to było po akcji dieselgate z innego koncernu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja jestem przed akcją, bo czekam na kontakt z serwisu, a już jest 5 miesięcy i każą czekać B47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 14.08.2023 o 19:20, Kristoff_2000 napisał(a):

Mam pytanie do użytkowników z silnikiem B47, którzy są po odbytej akcji serwisowej EGR 0011530600.

Czy po wymianie chłodniczki EGR i aktualizacji oprogramowania zmienia się coś w temacie regeneracji filtra cząstek stałych? Czy po tej aktualizacji nie będzie częstszych regeneracji tak jak to było po akcji dieselgate z innego koncernu?

 

Cześć.                                                                     Czy już jesteś po tej akcji serwisowej?               Do mnie się jeszcze nie odezwali, będę musiał Sam zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną jestem po darmowym sprawdzeniu szczelności chłodniczki EGR, która miała miejsce miesiąc temu, przy okazji sprawdzili cały stan techniczny auta. Wszystko działa prawidłowo nie ma ryzyka samozapłonu. Jednak nowa chłodniczka została zamówiona pod mój pojazd i jak przyjdzie z centrali zadzwonią do mnie z ASO i będą wymieniać. Czas oczekiwania jest nie określony ponieważ w pierwszej kolejności są naprawiane auta gdzie odnotowany jest problem ubytku płynu i rozszczelnienia chłodniczki EGR co może doprowadzić do pożaru auta. Pozostaje czekać

Edytowane przez Kristoff_2000
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...