Skocz do zawartości
  • Witaj na BimmerTech.pl

    Cześć Pasjonacie! Miło Cię powitać na najlepszym forum BMW.

    Aby w pełni korzystać z forum wymagana jest Rejestracja.

     

E60 CCC Professional Reset do ustawień fabrycznych


chemik1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Pacjent to E60 z 2005 z CCC Prof., otóż nie pokazuje mi ustawień klimy i zanim będę chciał zepsuć coś bardziej, chciałbym spróbować przywrócić CCC do ustawień fabrycznych, bo wyczytałem gdzieś że tak się często dzieje po różnych naprawach modułu CCC, a w moim przypadku trudno stwierdzić co robił z autem poprzedni właściciel. Teraz pytanie, czy wg. instrukcji dostępnej na forum muszę to zrobić na wszystkich pięciu modułach, czy wystarczy tylko któryś z nich, jeśli tak to który?

CGATE
CHOST
CAUD
CTUNE
CAPPL

Mam jeszcze problem z PDC z przodu, otóż nie włączają się same jak ruszam, ani jak np. manewruje na parkingu. Muszę robić to ręcznie, przyciskiem. Nie wiem czy to ma jakieś powiązanie z CCC, ale jak reset nie pomoże będę drążył temat dalej.

EDIT:

Zrobiłem Reset CCC we wszystkich pięciu modułach niestety bez rezultatu, szukam przyczyny dalej

Edytowane przez chemik1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W wolnej chwili moge zobaczyc zdalnie

Potrzebujesz pliki tuningowe? Stage 1 / EGR Off / DPF Off / AdBlue OFF / inne?

https://ecufilesperformance.nl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ale jak Ty mi pomozesz zdalnie to mi checi opadna do grzebania i sie poddam, wiec powalcze jeszcze troche sam, z PDC sobie poradzilem, gdzies w kodowaniu wynalazlem opcje i hasa. Teraz jestem na etapie duchowego wsparcia swojego umyslu zeby sie przelamal na wydanie kasy na zakup chyba MST80...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...