Skocz do zawartości
  • Witaj na BimmerTech.pl

    Cześć Pasjonacie! Miło Cię powitać na najlepszym forum BMW.

    Aby w pełni korzystać z forum wymagana jest Rejestracja.

     

ICOM A3 (klon)


chemik1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Nadarzyła się okazja na zdobycie ICOMa, jest to co prawda chińczyk, ale po lekturze wielu wątków stwierdziłem że dla mnie wystarczy. Sprzęt nabyłem jako uszkodzony(świadomie), problem polega na tym że nie mogę interfejsu połączyć z kompem. Podczas połączenia kablem wyskakuje komunikat o niepoprawnej konfiguracji IP, a jak odłączę kabel to aktywuje sie WiFi, ale nie mogę go znaleźć na żadnym urządzeniu. Diody mrugają wg. mnie prawidłowo tzn. po włączeniu SYSTEM chwile mruga, później świeci ciągle, później LAN tak samo z tym że LAN mrugnie co parę sekund.  Za pomocą innego lapka udało mi sie wyczytać jakieś dziwne IP(IPv6), które ma się nijak do prawidłowego zapisu.

Jakieś pomysły?

EDIT;

Sprzęt hasa jak dziewica, pogrzebałem trochę w ustawieniach i się udało, jestem po pierwszych testach zarówno ISTA+, jak i P działają bez zarzutów, przynajmniej podstawy. Za niedługi czas będę kombinował aktualizację ogarnąć, zobaczymy jak będzie.

Edytowane przez chemik1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z icomem moge ci pomoc, mam go w jednym palcu.

W razie pytan to sluze pomoca

Potrzebujesz pliki tuningowe? Stage 1 / EGR Off / DPF Off / AdBlue OFF / inne?

https://ecufilesperformance.nl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...