Skocz do zawartości
  • Witaj na BimmerTech.pl

    Cześć Pasjonacie! Miło Cię powitać na najlepszym forum BMW.

    Aby w pełni korzystać z forum wymagana jest Rejestracja.

     

Gadżety Forumowe - Zapytajmy o Wasze Pomysły!


DracoBlue

Ankieta - Gadżety  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki gadżet kupił/a byś?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Drodzy użytkownicy forum BimmerTech,

Chcielibyśmy poznać Waszą opinię na temat gadżetów forumowych, które moglibyśmy przygotować specjalnie dla Was. Jesteście niezwykle ważną częścią naszej społeczności, dlatego chcemy dostarczyć Wam rzeczy, które nie tylko reprezentują pasję do BMW, ale również sprawią Wam radość.

Czym jesteście zainteresowani? Czy chcielibyście nosić koszulki z logo BimmerTech, abyście mogli dumnie prezentować Waszą pasję do BMW? A może poranna kawa w kubku od BimmerTech? Nie zapominajmy także o smyczach, które mogą być nie tylko praktyczne, ale także stylowe.

Jeśli macie ochotę na coś bardziej subtelnego, to naklejki z logo BimmerTech to świetna opcja do ozdobienia Waszych ulubionych przedmiotów. A dla tych, którzy chcą pokazać swoją pasję nawet podczas jazdy, możemy rozważyć dostępność ramki na tablicę rejestracyjną z motywem BMW.

Wasze sugestie są dla nas niezastąpione. Prosimy o podzielenie się swoimi pomysłami i życzeniami dotyczącymi gadżetów forumowych w komentarzach. Dzięki Waszym odpowiedziom będziemy mogli lepiej dostosować naszą ofertę do Waszych potrzeb. Dziękujemy za aktywny udział w życiu forum BimmerTech!

BMW E60 530d 218km + chip

Olej: Ravenol VST 5w40 + Archoil AR9200 v2

www.grafidea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym chętny na naklejki z pełnym logo forum, takim jak jest na stronie w prostokątnej formie, czy nawet "rombu", no i koszulkę ew. też bym przyjął, ramki do tablic też fajna opcja, ale nie dla mnie, bo za często zmieniam auta.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Myślimy o dwóch wariantach  naklejek które niebawem przedstawimy w tym temacie :) 

 

  • Lubię to! 1

BMW E60 530d 218km + chip

Olej: Ravenol VST 5w40 + Archoil AR9200 v2

www.grafidea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ładna, estetyczna ramka to teraz jedyne czego mi brakuje w moim projekcie. Aktualnie myślę nad mocowaniem tablic bezramkowo, ale gdyby tylko takie się pojawiły pewnie bym skorzystał, bo to taka drobnostka niby, do której mi się nie pali. Także oddaję głoś na ramki. 

-E21🖤E30🖤E36🖤E46🖤E90🖤-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...