Skocz do zawartości
  • Witaj na BimmerTech.pl

    Cześć Pasjonacie! Miło Cię powitać na najlepszym forum BMW.

    Aby w pełni korzystać z forum wymagana jest Rejestracja.

     

PROTEC DIESEL SYSTEM SUPER CLEAN


DracoBlue

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Cześć, chciałbym polecić środek którego użyłem profilaktycznie żeby wyczyścić układ paliwowy, wtryskiwacze itd. Wlałem go na 50L oleju napędowego. Korekcje wtryskiwaczy znacząco się poprawiły. Poniżej przesyłam korekcję przed oraz po. Testowałem kilka takich środków natomiast ten moim zdaniem działa najlepiej 🙂

 

PROTEC Diesel System Super Clean - opakowanie 375ml

Usuwa zanieczyszczenia eksploatacyjne i żywicę w całym układzie Diesla. Przeczyszcza zlepione końcówki wtrysków i pompę wtryskową. Nie zawiera popiołu.

Diesel System Super Clean

Wysokowydajny preparat, o dużej mocy, Zoptymalizowany do stosowania w pojazdach z filtrami cząstek stałych, silnikiem turbo i katalizatorem. Nie zawiera popiołu. Usuwa dodatkowo zanieczyszczenia eksploatacyjne i żywicę w całym układzie Diesla od zbiornika po komory spalania. Diesel System Super Clean przeczyszcza także zlepione końcówki wtrysków i pompę wtryskową. Usuwa ponadto sadzę i nagar węglowy z całej powierzchni górnego cylindra. Równocześnie smaruje i zabezpiecza system wtrysku w jego obrębie (optymalne smarowanie zgodnie z normą DIN 590 HFRR). Zwiększa atomizację paliwa.

Zalety stosowania:

zapewnia czyste i optymalne spalanie
zmniejsza zużycie paliwa
wydłuża żywotność katalizatora i jednostek wtryskowych
zmniejsza emisję szkodliwych spalin
poprawia rozruch silnika zimnego

Zakres zastosowania:

Do stosowania w silnikach Diesla. Zalecany do silników z filtrem cząstek stałych, turbo lub katalizatorem.

Aplikacja:

Dodać bezpośrednio do zbiornika Diesla przed tankowaniem. Celem uzyskania lepszego efektu używać przy pomocy urządzenia czyszczącego Power Clean Premium.

Zużycie:

375 ml na maksymalnie 80 l diesla. Proporcja mieszania to 1:200.

PRZED:

269801214_4884666301587238_8893746288983047375_n.jpg

PO:

275421254_870518167176051_8502194621959590653_n.jpg

Jak widać poprawa w korekcjach wtryskiwaczy jest znacząca 

9dcbdc08479a9125e6024ce975dc.jpg

  • Lubię to! 2

BMW E60 530d 218km + chip

Olej: Ravenol VST 5w40 + Archoil AR9200 v2

www.grafidea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...