Skocz do zawartości
  • Witaj na BimmerTech.pl

    Cześć Pasjonacie! Miło Cię powitać na najlepszym forum BMW.

    Aby w pełni korzystać z forum wymagana jest Rejestracja.

     

NewTis - schematy, momenty dokręcenia śrub, elektronika


SHOX

Rekomendowane odpowiedzi

Strona z której korzystam, naprawdę ułatwia życie https://www.newtis.info/tisv2/a/en/

Na stronie znajdziecie między innymi: schematy, momenty dokręcenia śrub, jak coś rozebrać, schematy elektroniki i wiele, wiele więcej!

BMW NewTIS (New Technical Information System) to oficjalny system informacji technicznej dla serwisów BMW, który zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące napraw, konserwacji i diagnostyki pojazdów BMW. Zawiera on informacje na temat różnych modeli i roczników BMW, w tym schematy elektryczne, instrukcje napraw i wymiany części, specyfikacje techniczne i wiele innych informacji przydatnych dla mechaników i serwisantów.

NewTIS zawiera również informacje na temat różnych systemów pojazdów BMW, takich jak układy hamulcowe, układy paliwowe, układy klimatyzacji, układy elektryczne i wiele innych. Serwisanci mogą korzystać z NewTIS, aby szybko i skutecznie diagnozować problemy z pojazdami BMW i wykonywać niezbędne naprawy.

NewTIS jest regularnie aktualizowany przez BMW, aby zawierał najnowsze informacje na temat różnych modeli i technologii samochodowych. Jednak dostęp do systemu jest zazwyczaj ograniczony tylko do oficjalnych serwisów BMW i nie jest ogólnodostępny dla klientów.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak masz chwilę, napisz do czego służy ta strona i co można na niej uzyskać dla laików 😉 

BMW E60 530d 218km + chip

Olej: Ravenol VST 5w40 + Archoil AR9200 v2

www.grafidea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Rolciu napisał:

Newtis znów działa ? 
Wystarczy założyć konto od tak i już ? 

Działa jeżeli masz konto,wystarczy ściągnąć apke z sklepu android z zagranicznego IP założyć konto i hula lub korzystać z WDS.

Edytowane przez SHOX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • Administrator

Witryna zamknięta
Ta strona jest zamknięta na żądanie BMW AG.
BMW zaleca oficjalny i aktualny BMW TIS, dostępny na stronie www.bmwtis.com

Niestety strona jest płatna:

30$ - 1 dzień

250$ - 1 miesiąc

2500$ - Rok

BMW E60 530d 218km + chip

Olej: Ravenol VST 5w40 + Archoil AR9200 v2

www.grafidea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2023 o 16:33, DracoBlue napisał:

Witryna zamknięta
Ta strona jest zamknięta na żądanie BMW AG.
BMW zaleca oficjalny i aktualny BMW TIS, dostępny na stronie www.bmwtis.com

Niestety strona jest płatna:

30$ - 1 dzień

250$ - 1 miesiąc

2500$ - Rok

Jak wiesz co zrobić masz nadal za free jak korzystam cały czas w pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.01.2023 o 10:19, SHOX napisał(a):

Jeżeli ktoś chce korzystać niech pisze na priv lub poda swój adres email.

Napisałem do Ciebie na priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2023 o 10:19, SHOX napisał(a):

Jeżeli ktoś chce korzystać niech pisze na priv lub poda swój adres email.

Dla chetnych, takze mam mozliwosc wyslania zaproszenia do rejestracji

 

Maly EDIT:    Nie wysylam linkow z zaproszeniem dla ludzi ktorzy nic nie wnosza na forum.  Leecherom mowimy NIE!!

                      Zaproszenie do NewTis od Minimum  30 wartosciowych postow

         

Edytowane przez BimmerPerformance
new rule
  • Super 1

Potrzebujesz pliki tuningowe? Stage 1 / EGR Off / DPF Off / AdBlue OFF / inne?

https://ecufilesperformance.nl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Może ktoś wytłumaczy dokładniej co to jest ten NewTis i podwieszę w pierwszym poście żeby nie było pytań

BMW E60 530d 218km + chip

Olej: Ravenol VST 5w40 + Archoil AR9200 v2

www.grafidea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DracoBlue napisał(a):

Może ktoś wytłumaczy dokładniej co to jest ten NewTis i podwieszę w pierwszym poście żeby nie było pytań

W skrócie całą elektryka auta oraz jak rozebrać poszczególne elementy i momenty dokręcania np.śrub.

W sumie znajdziesz tam wszystko wpisując swój Vin auta.Ja dokładając wyposażenie do auta korzystam tylko z tego.

Screenshot_2023-02-19-17-12-54-180_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez SHOX
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DracoBlue zmienił(a) tytuł na NewTis - schematy, momenty dokręcenia śrub, elektronika

Dziekuje bardzo za odpowiedz ale to cos chyba podobnego jak w ista ale moge sie mylic nie jestem specjalista i nie uzywam tego na codzien  tam tez sa pokazane różne schematy i opisane różne rzeczy jak rozebrać albo jak cos wymienić ale to i tak raczej nic dla mnie no moze jakies proste rzeczy bo jak juz cos bardziej skomplikowanego to bal bym sie ze wiecej zepsuje jak naprawie 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2023 o 19:01, Robert76 napisał(a):

Dziekuje bardzo za odpowiedz ale to cos chyba podobnego jak w ista ale moge sie mylic nie jestem specjalista i nie uzywam tego na codzien  tam tez sa pokazane różne schematy i opisane różne rzeczy jak rozebrać albo jak cos wymienić ale to i tak raczej nic dla mnie no moze jakies proste rzeczy bo jak juz cos bardziej skomplikowanego to bal bym sie ze wiecej zepsuje jak naprawie 😉 

Masz rację 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 18.02.2023 o 13:27, BimmerPerformance napisał(a):

Dla chetnych, takze mam mozliwosc wyslania zaproszenia do rejestracji

 

Maly EDIT:    Nie wysylam linkow z zaproszeniem dla ludzi ktorzy nic nie wnosza na forum.  Leecherom mowimy NIE!!

                      Zaproszenie do NewTis od Minimum  30 wartosciowych postow

         

Witam, bardzo proszę ktoś pomoże ? Potrzebuje tylko z tisa dostać się do info wymiany napinacza z rolką i rolki prowadzącej pasek.. w Mini F56 2.0L silnik B48A może mi ktoś na chwile udostępnić wejście ? 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...