Skocz do zawartości
  • Witaj na BimmerTech.pl

    Cześć Pasjonacie! Miło Cię powitać na najlepszym forum BMW.

    Aby w pełni korzystać z forum wymagana jest Rejestracja.

     

Przerwanie w programowaniu BO


Bubczak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, liczę że pomoże mi ktoś ponieważ strzeliłem sobie w kolano. Mianowicie chciałem zrobić wszystkie czynności które ista p podpowiadała, aktualizacje itd itp auto podłączyłem pod prostownik no i zostawiłem auto I się mielilo, przychodzę po godzinie i okazało się że auto padło bo nie podlaczylwm prostownika do pradu... No i wywaliło podczas aktualizacji headunit, jest teraz status programowania 2 bodajże, jednostka utknęła na ekranie startowym, w iście pokazane jest przerwanie w programowaniu, jest możliwość jakoś to uratować? Dodam że nie mam icom mam jedynie kabel k dcan

20240423_103412.jpg

  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nawet z podłączonym prostownikiem by się uwaliło, bo po prostu nie wszystkie moduły zaktualizujesz zwykłym kablem, trzeba mieć ICOM. Wątpię, że to podniesiesz bez ICOM. Prostownik jest również słabym źródłem energii, powinien być zasilacz, który utrzymuje stałe napięcie. @BimmerPerformance jest w tym temacie specem, może coś powie.

BMW E60 530d 218km + chip

Olej: Ravenol VST 5w40 + Archoil AR9200 v2

www.grafidea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz icoma + most to nie naprawisz jednostki. Pozostaje ci wyciagniecie i wyslanie do kogos kto postawi ja na stole.

Mozesz sprobowac ogarnac icoma + most i flashowac moduly pojedynczo w Winkfp, ale marne szanse ze ktos ci pozyczy intetejs za pare tysiecy.

 

  • Lubię to! 1

Potrzebujesz pliki tuningowe? Stage 1 / EGR Off / DPF Off / AdBlue OFF / inne?

https://ecufilesperformance.nl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolege w Zabrzu, powininen ci pomoc. Kwestia kontaktu i dogadania sie, ale raczej nie bedzie to cena flaszki

 

Wyszukaj na FB:  Sebastian Pyka i powolaj sie na mnie ze kontakt masz ode mnie

Potrzebujesz pliki tuningowe? Stage 1 / EGR Off / DPF Off / AdBlue OFF / inne?

https://ecufilesperformance.nl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...