Skocz do zawartości
  • Witaj na BimmerTech.pl

    Cześć Pasjonacie! Miło Cię powitać na najlepszym forum BMW.

    Aby w pełni korzystać z forum wymagana jest Rejestracja.

     

BimmerTool - Opis programu


DracoBlue

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

BimmerTool to aplikacja stworzona specjalnie dla samochodów marki BMW, która umożliwia dostęp do różnych funkcji diagnostycznych i programowania w pojeździe. Aplikacja ta może działać na smartfonach z systemem Android oraz na tablety. BimmerTool umożliwia odczyt i kasowanie błędów z systemu kontrolnego samochodu, dostęp do różnych parametrów i danych diagnostycznych, jak również konfigurację modułów.

BimmerTool umożliwia także dostęp do zaawansowanych funkcji diagnostycznych, takich jak zmiana mocy silnika lub naprawa problemów z układem ABS. Aplikacja ta obsługuje wiele modeli samochodów BMW, w tym starsze modele E-Series i nowsze modele F-Series.

Aplikacja BimmerTool jest dostępna w dwóch wersjach: podstawowej i profesjonalnej. Wersja podstawowa oferuje podstawowe funkcje diagnostyczne, takie jak odczyt i kasowanie błędów oraz podgląd danych diagnostycznych. Wersja profesjonalna oferuje bardziej zaawansowane funkcje, takie jak konfiguracje modułów, konfiguracja różnych opcji, jak również dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji diagnostycznych.

Ze względu na swoją popularność i dostępność na różnych platformach, BimmerTool jest jednym z najczęściej wykorzystywanych narzędzi diagnostycznych przez entuzjastów samochodów marki BMW i specjalistów z branży diagnostycznej.

  • Lubię to! 1

BMW E60 530d 218km + chip

Olej: Ravenol VST 5w40 + Archoil AR9200 v2

www.grafidea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Czy BimmerTool Lite ma mniej funkcji jak BimmerTool?

Bo nie wiem którą aplikację wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Piotr 2023 BimmerToor Lite to okrojona, darmowa wersja. BimmerTool to pełna, płatna wersja i posiada wszystkie funkcjonalności. Na naszym forum można uzyskać darmowy kod testowy od autora aplikacji który jest na forum @pawelgawel

BMW E60 530d 218km + chip

Olej: Ravenol VST 5w40 + Archoil AR9200 v2

www.grafidea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja już uaktualniłem BimmerTool Lite i płaciłem 59 zł, a za BimmerTool Pro jest 89 zł.    Teraz pytanie czy już mam  BimmerTool Pro?      Na Google Play jest tam do pobrania BimmerTool za  89.99 zł, co w tym przypadku zrobić? Czy warto wykupić BimmerTool, czy zostać przy BimmerTool Lite?

Edytowane przez Piotr 2023
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...