Skocz do zawartości
  • Witaj na BimmerTech.pl

    Cześć Pasjonacie! Miło Cię powitać na najlepszym forum BMW.

    Aby w pełni korzystać z forum wymagana jest Rejestracja.

     

BMW E60 530D ➪ ^Styling 128^ by BmwFun 👊


BmwFun

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Marian napisał(a):

Mega progres od zakupu. Props. 

Z początkiem miesiąca Kwietnia postaram się ogarnąć nowe foty 📷 bo pod koniec Marca było trochę robione i są zmiany 🙂 mam nadzieję że pogoda będzie sprzyjająca i ustrzeli się jakieś nowe foty 😀 oczywiście setup letni musi też wlecieć do tego czasu 😉

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie utrzymane E60. 

Dobre koło i auto odrazu inaczej wygląda .

Podobają mi się żółte zaciski, możesz powiedzieć jak zostały pomalowane ?

Zastanawiam się nad maznieciem u siebie właśnie na żółto i tak samo za nerkami te belki pomalować na żółto. Trochę pazura dostaje auto 😉 i z 10km więcej 😂😀

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Sobeke30 napisał(a):

Fajnie utrzymane E60. 

Dobre koło i auto odrazu inaczej wygląda .

Podobają mi się żółte zaciski, możesz powiedzieć jak zostały pomalowane ?

Zastanawiam się nad maznieciem u siebie właśnie na żółto i tak samo za nerkami te belki pomalować na żółto. Trochę pazura dostaje auto 😉 i z 10km więcej 😂😀

Dziękuję za ocenę Mojej E60 👍👌 na felgę letnia poszło sporo kasy łącznie z zakupem opon ale było warto. Na forach i grupach z E60 większość uważa właśnie ta felgę za najlepszy wzór do tego modelu 😉 co do żółtych zacisków - malowane spreyem specjalnym do zacisków a koszt takiej puszki to coś koło 150zl (starsza na wszystkie 4ry zaciski) jak robię zaciski to tylko i wyłącznie tym środkiem, zaciski nie tracą swojego koloru, farba nie odpada itp. 🙂 belki za nerkami nie były malowane 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BmwFun napisał(a):

Dziękuję za ocenę Mojej E60 👍👌 na felgę letnia poszło sporo kasy łącznie z zakupem opon ale było warto. Na forach i grupach z E60 większość uważa właśnie ta felgę za najlepszy wzór do tego modelu 😉 co do żółtych zacisków - malowane spreyem specjalnym do zacisków a koszt takiej puszki to coś koło 150zl (starsza na wszystkie 4ry zaciski) jak robię zaciski to tylko i wyłącznie tym środkiem, zaciski nie tracą swojego koloru, farba nie odpada itp. 🙂 belki za nerkami nie były malowane 😁

Tak bo ta felga leży dobrze na E60 czy e61 poprostu auto fajnie na niej wygląda. Sam się zastanawiam nad zmianą felg. Ale zbyt dużo wydatków miałem więc ten sezon zostaje jak zostaje. Czyli zaciski ściągałes czysciles i dopiero malowałes. To trochę roboty jest. Może na lato u siebie ogarnę 😉 pozdro i bezawaryjności 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofniemy się z czasem bo zapomniałem dodać trochę nowych aktualizacji z prac przy E60 😉

11.03.2023
• ZAŁOŻONE NOWE WAHACZE TYŁ
• USTAWIENIE ZBIEŻNOŚCI
14.03.2023
• KUPIONE NOWE DYSTANSE DO KÓŁ LETNICH OŚ PRZEDNIA 15mm

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

😪

Z przykrością to piszę ale niestety wczoraj musiałem się pożegnać ze swoją E60 ❤️ 🥲 

Serce boli nie tylko Mnie ale również moją żonę ❣️

W życiu czasem niestety trzeba podejmować i takie decyzje - z żoną czekają Nas już za chwilę duże wydatki związane z budową domu, stąd właśnie decyzja o sprzedaży auta i zainwestowania części gotówki pod inwestycje.

Na jakiś czas muszę przesiąść się na auto tańsze w utrzymaniu a znając siebie prędzej czy później jak już odbije się od ziemi wrócę do ukochanej marki jaką jest BMW.

Ciężko jest mi z tym ale niestety w obecnej sytuacji nie mieliśmy z żoną innego wyjścia 🙁

  • Przykro mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Są rzeczy ważnie i mniej ważne! Powrócisz jeszcze z lepszym autem! 😃

  • Super 1

BMW E60 530d 218km + chip

Olej: Ravenol VST 5w40 + Archoil AR9200 v2

www.grafidea.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...